nl
  • nl
  • de
  • en
Direct boeken

Brasserie ’t Wulpje is weer open – kom gezellig langs!

Geplaatst: 03-04-2025

Goed nieuws: Brasserie ’t Wulpje is weer geopend! U bent van harte welkom om te komen genieten van een kop koffie met iets lekkers, een goede lunch of een borrel in de zon. Onze brasserie ligt midden op Camping De Wulp, maar ook niet-campinggasten schuiven hier graag aan.

Op het menu vindt u onder andere belegde bagels, lunchdeals, klassieke gerechten als schnitzel en kipsaté, burgers, salades, snacks, softijs, milkshakes én een fijne borrelkaart. Of u nu komt voor een uitgebreide lunch of iets lekkers om mee te nemen: bij ons is het makkelijk, betaalbaar en gewoon lekker.

Voor de kinderen is er een speeltuin, een pingpongtafel en een verzameling spelletjes binnen. Ook staat er een biljarttafel klaar voor wie zin heeft in een potje. Honden zijn bij ons uiteraard welkom.

Bekijk hier onze menukaart

Openingstijden Brasserie ’t Wulpje

2 april t/m 6 juli:
Woensdag t/m vrijdag van 16:30 – 20:00 uur
Zaterdag en zondag van 12:00 – 20:00 uur

7 juli t/m 31 augustus:
Woensdag t/m zondag van 12:00 – 20:00 uur

1 september t/m 5 oktober:
Woensdag t/m vrijdag van 16:30 – 20:00 uur
Zaterdag en zondag van 12:00 – 20:00 uur

We hopen u snel te mogen verwelkomen in onze brasserie!

Nieuws overzicht